Acasă Stiri sindicale COMUNICAT : In atentia salariatilor de la DGASPC Iasi

COMUNICAT : In atentia salariatilor de la DGASPC Iasi

1963

Prin prezenta va comunicam ca in luna noiembrie 2015 au fost achitate de catre DGASPC Iasi transele finale din sentintele castigate in anii 2009-2010. Astfel sumele de bani in plus incasate in contul de salariu in aceasta luna reprezinta diferentele incasate de pe sentintele judecatoresti despre care aveti la cunostinta.

De asemenea va informam ca in aceasta luna veti primi prin posta cardul de fidelitate. Cardul va fi transmis intr-o prima transa doar membrilor care si-au achitat taxa de reprezentare juridica si care nu au datorii fata de sindicat.

Restul membrilor vor primi cardul doar dupa achitarea sumelor restante la sediu.

Pentru mai multe informatii va rugam sa consultati permanent site-ul www.paginasindicatelor.ro

Cu stima,
Presedinte Catalin Toma