Comunicat membri Nova Vita

In atentia membrilor de sindicat si CAR,

Ca urmare a inscrierii in Sindicatul Nova Vita si a fidelitatii dvs. fata de aceasta organizatie va invitam in perioada urmatoare la sediul sindicatului din str. Sos. Nicolina nr.10, cladirea de birouri Moldotrans, pentru ridicarea Cardurilor de fidelitate.

Cardurile de fidelitate sunt nominale si netransmisibile iar ca posesor puteti beneficia de urmatoarele servicii:

• Servicii financiar- bancare de tip CAR, imprumuturi rapide cu retinere direct din salariu la dobanzi preferentiale.
  • Asigurari de tip RCA, locuinta, de viata etc la preturi reduse.
  • Bilete de odihna si tratament la pret redus prin sindicat.
  • Cursuri de formare profesionala cu reducere 50%.
  • Reprezentare juridica.
  • Ajutoare financiare.
  • Cardul functioneaza si ca legitimatie.Dupa data de 15 octombrie facilitatile de mai sus vor fi acordate doar membrilor posesori de card.

Pentru a intra in posesia cardurilor membrii Nova Vita trebuie sa aiba o vechime de minim 6 luni si sa aiba cotizatia catre sindicat achitata la zi sau sa fie inscrisi in CAR.

Reprezentantii sindicali din fiecare unitate vor vor transmite membrilor cardurile in baza unei liste de membri actualizate.

Pentru mai multe informatii va rog sa sunati la nr 0232/216.244 si sa luati legatura cu d-na secretara Frunza Oana.

Presedinte,
Catalin Toma

Vezi cum arata noul card in format PDF